Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Moskorzew – oferty sprzedaży i najmu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Hala ogrodzona Błogoszów

Błogoszów(Moskorzew + 18 km)

570 000 zł160 m² 3 562,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 505 m²

| na sprzedaż hala warsztatowa o powierzchni całkowitej ok. 160 m2, użytkowej ok. 126m2, zlokalizowana na działce o pow. 1505 m2 w Błogoszowie, gm. Oksa. Budynek składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Hala klimatyzowana Piekoszów

Piekoszów(Moskorzew + 46 km)

9 500 zł1 000 m² 9,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowa o powierzchni ok. 1000 m2, zlokalizowana w Piekoszowie. Hala może mieć zastosowanie w przetwórstwie mięsa, warzyw i owoców. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Myszków

Myszków(Moskorzew + 45 km)

6 900 000 zł250 m² 27 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Sprzedam, stacja paliw, orlen, roi 12%, myszków, szybki zwrot z inwestycji. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu na sprzedaż gotowy, dochodowy biznes jakim jest świetnie prosperująca.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Wężerów

Wężerów(Moskorzew + 42 km)

8 651 €2 050 m² 4,22 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyny do wynajęcia na północ od Krakowa, strategicznie zlokalizowane w pobliżu drogi ekspresowej S7 (0.5 km) w kierunku Kielc, trasy europejskiej E77 (Kraków-Warszawa-Gdańsk) oraz drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Gałczyńskiego

Myszków(Moskorzew + 45 km)

2 800 000 zł686 m² 4 081,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 514 m²

Sprzedam, budynek 686 m2, utwardzona działka 4 514 m2, 5pu2, myszków. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferta na wyłączność - Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa. Oferujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Potok Wielki

Potok Wielki(Moskorzew + 22 km)

224 000 zł100 m² 2 240 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Nowa, niższa cena! Szukasz miejsca pod własną działalność? Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu: gotowy budynek pod Twój biznes w dogodnej lokalizacji - Potok.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Strzeżów Drugi

Strzeżów Drugi(Moskorzew + 30 km)

1 100 000 zł1 m² 146,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 501 m²

Stacja paliw na sprzedaz Strzezow Drugi kolo Miechowa (dk7) Biuro nieruchomosci ckdom oferuje wyjatkowa nieruchomosc inwestycyjna o powierzchni 7501 m , polozona w Strzezowie Drugim, zaledwie 5.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Olkusz

Olkusz(Moskorzew + 49 km)

3 500 000 zł3 000 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 902 m²

Nowoczesny budynek biurowy lub nowoczesny apartamentowiec. idealna lokalizacja - blisko centrum, blisko lasów i terenów rekreacyjnych Ofertą jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Czostków

Czostków(Moskorzew + 29 km)

240 000 zł80 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 940 m²

| na sprzedaż hala o pow. 80 m2 zlokalizowana na działce o pow. 1940m2 w miejscowości Czostków, gm. Krasocin, pow. włoszczowski. Budynek wybudowany z pustaka h+h, kryty blachą.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Olkusz

Olkusz(Moskorzew + 49 km)

22 815 zł814,80 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

* zdjęcia należą do właściciela oferty hala produkcyjno-magazynowa po gruntownym remoncie Polecamy do wynajęcia halę po gruntownym remoncie leżącą w Olkuszu na terenie przemysłowym. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Moskorzew

Moskorzew,świętokrzyskie

3 900 000 zł900 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:11 800 m²

Wyjątkowa karczma góralska na sprzedaż Moskorzew 33 agencji nieruchomości! Oferujemy na sprzedaż malowniczą góralską karczmę, położoną w spokojnej i urokliwej miejscowości Moskorzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Moskorzew

Moskorzew,świętokrzyskie

3 900 000 zł900 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:11 800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Budynki użytkowe Moskorzew