Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Moskorzew - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Przyłęczek

Przyłęczek(Moskorzew + 24 km)

170 000 zł65 m² 2 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 174 m²

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić ofertę: tylko U nas! oferta na wyłączność! Na sprzedaż klimatyczne siedlisko położone w spokojnej, niewielkiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Rejowiec(Moskorzew + 12 km)

330 000 zł88 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:13 700 m²

Tylko U nas - oferta na wyłączność! rezerwacja odwołana. Dostepne! na sprzedaż Przytulny dom Wolnostojący o powierzchni 88m2 wraz z budynkami gospodarczymi, z dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mierzawa

Mierzawa(Moskorzew + 22 km)

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom na sprzedaż położony w Mierzawie gmina Wodzisław to przestronny obiekt o powierzchni 200 m , idealny dla rodzin szukających miejsca do własnej aranżacji. Budynek oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wywła

Wywła(Moskorzew + 4 km)

249 000 zł73 m² 3 410,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 383 m²

Oferujemy do sprzedaży dom, położony w miejscowości Wywła w gminie Słupia, w powiecie Jędrzejowskim. Dom ma powierzchnię użytkową około 73 m2, na którą składają się wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kleszczowa

Kleszczowa(Moskorzew + 24 km)

480 000 zł165 m² 2 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Na sprzedaż: dom w Kleszczowej, gmina Pilica, powiat zawierciański Opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż dom położony w miejscowości Kleszczowa, w gminie Pilica, powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Włoszczowa

Włoszczowa(Moskorzew + 23 km)

1 099 000 zł167 m² 6 580,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 918 m²

Wyjątkowa posiadłość bez żadnych nakładów finansowych - gotowa do zamieszkania Dom wolnostojący jednorodzinny o wysokim standardzie wykończenia z garażem, basenem, budynkiem gospodarczym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Sadowie

Sadowie(Moskorzew + 21 km)

240 000 zł70 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Sprzedam dom 70m2 Sadowie Szczekociny. Wgn Nieruchomości Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu dom wolnostojący w niewielkiej miejscowości Sadowie w gminie Irządze nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Secemin

Secemin(Moskorzew + 16 km)

349 000 zł177 m² 1 971,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 040 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje budynek wolnostojący o powierzchni 177 m2 znajdujący się w miejscowości Żelisławiczki, gmina Secemin, powiat włoszczowski. Usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Włoszczowa

Włoszczowa(Moskorzew + 23 km)

449 000 zł62 m² 7 241,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni ok 62 m (parter) + 62 m poddasze do adaptacji znajdujący się w miejscowości Januszewice , gmina Kluczewsko ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Skroniów(Moskorzew + 23 km)

1 140 000 zł160 m² 7 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowa nizsza cena nieruchomości! tylko do 30.11.2025r GOTOWY DO ZAMIESZKANIA! DOM POD KLUCZ! TYLKO U NAS - OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. NA sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Moskorzew

Moskorzew,świętokrzyskie

150 000 zł120 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 370 m²

Do sprzedania nieruchomość położona w Chlewicach,województwie świętokrzyskim , powiecie włoszczowskim , gminie Moskorzew. Chlewice są położone 26 km na południe od Włoszczowy i 61 km na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Moskorzew

Moskorzew,świętokrzyskie

60 000 zł50 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedania nieruchomość w kształcie prostokąta o pow. 1677m2, z posadowionym budynkiem letniskowym drewnianym typu Brda. Domek składa się z dwóch pomieszczeń na dwóch.