Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Moskorzew - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Przysieka

Przysieka(Moskorzew + 20 km)

179 000 zł5 582 m² 32,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż | działka Z potencjałem W przysiece! 5582 m za 179 000 pln! Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkowo dużą i atrakcyjnie położoną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Leśna

Oksa(Moskorzew + 19 km)

380 000 zł7 400 m² 51,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***tylko U nas*** Działka z domem parterowym 7400m2. Dom ma powierzchnie około 40m2. Do domku zostały doprowadzone media, przed domem jest również hydrant. Na działce tuż obok domu znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Aleksandrów

Wąsosz(Moskorzew + 21 km)

40 000 zł2 777 m² 14,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Wąsosz, przy ulicy Aleksandrów (gmina Koniecpol). Nr działki: 1225/1, obręb:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Wyzwolenia

Pradła(Moskorzew + 22 km)

220 000 zł5 220,38 m² 42,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 5220,38 m zlokalizowaną w spokojnej okolicy, przy ulicy Wyzwolenia w miejscowości Pradła. Działka o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Włoszczowa

Włoszczowa(Moskorzew + 23 km)

74 900 zł524 m² 142,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Węgleszyn

Węgleszyn(Moskorzew + 21 km)

195 000 zł8 200 m² 23,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 8 200 m2, zlokalizowana w Węgleszynie, gm. Oksa. Nieruchomość położona w pierwszej linii w stosunku do drogi, z bezpośrednim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Brzozowa

Brzozowa(Moskorzew + 17 km)

95 000 zł1 735 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, gdzie naprawdę odpoczniesz od miasta, hałasu i codziennego pośpiechu? Ta oferta jest dla Ciebie. Oferujemy na sprzedaż piękną działkę rekreacyjną o powierzchni 1735 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Oksa

Oksa(Moskorzew + 19 km)

70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2, zlokalizowana w Oksie, w gm. Jedrzejów. Działka w trakcie wydzielania z większej powierzchni. Działka położona w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kościelna

Oksa(Moskorzew + 19 km)

340 000 zł47 231 m² 7,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z kilku działek o łącznej powierzchni 47 231 m2 , położona przy ul. Kościelnej w miejscowości Oksa obok Jędrzejowa. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Górna

Koniecpol(Moskorzew + 23 km)

199 000 zł11 833 m² 16,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks działek położony w miejscowości Koniecpol sprzedawane jako całość w którego składa wchodzą na mapce zbiorczej zaznaczone numerami: 2. Działka o powierzchni 5164 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Moskorzew

Moskorzew,świętokrzyskie

520 000 zł8 513 m² 61,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o łącznej powierzchni 8,513 m2, położoną w bardzo wygodnej miejscowości Moskorzew, powiat Włoszczowski, gmina Moskorzew. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Moskorzew,świętokrzyskie

120 000 zł1 614 m² 74,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu dla swojej rodziny z dala od zgiełku dużego miasta, a jednocześnie z bliskim i szybkim dojazdem do cywilizacji ? to ta oferta jest właśnie dla ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Moskorzew,świętokrzyskie

149 000 zł4 340 m² 34,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż | działka budwolana | ** ** Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlana we wsi Moskorzew, w powiecie Włoszczowskim. Nieruchomość o powierzchni około 4340 m2.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij